ListingSpy Kullanımı

ListingSpy’ın sunduğu yeni özelliklerle birlikte ListingSpy’ dan en iyi şekilde nasıl yararlanılacağına dair kısa bir bilgi vermenin faydalı olacağına karar verdik.

Bir sonraki potansyeli yüksek olan Gem Coinleri bulmanızı ve kar etmenizi istiyoruz.

Bu kısa tanıtımda, ListingSpy’ı nasıl kullanacağınızı, temel uygulamayı ve kripto tokenlerini bulmak için bazı ipuçlarını ve püf noktalarını size göstereceğiz!

Sutun Başlığı ( Sıralama Belirteçleri )

Column Header (Sort tokens)

Bu başlıkta, Fiyat (usd) , Fiyat Değişimleri , İşlem Hacmi, İşlem Sayısı ve Liste belirteçleri bulunmaktadır. Bu belirteçlerin üstüne tıklayarak sıralama yapabilirsiniz.

Yeni Coin listelerine göre veya En iyi Coin’ lere göre sıralama

Sort by NEW listings or TOP tokens

Coin’ leri Yeni listeme veya En iyi Coin’ lere göre filtrelemek için üstteki sekmeleri kullanabilirsiniz.

En iyi Coin’ ler, son 24 saat içinde en çok işlem sayısı olan ve en yüksek işlem hacmi olan Coin’ lerdir.

Anasayfa Görünümü

Anasayfa’da gerçek zamanlı olarak en iyi DEX’ lerdeki en son listeleri görebilirsiniz.

( DEX : Merkeziyetsiz borsa )

Dashboard View

Anasayfa, tüm büyük DEX’lerdeki ( Coin Borsalarındaki ) yeni listeleri görmenizi sağlar. Borsa ( DEX ) ‘daki tüm listeleri biraraya getirir. Uniswap V2, Uniswap V3, SushiSwap, PancakeSwap, QuickSwap, Honeyswap ve Pangolin ‘i tek bir sayfada, kullanışlı ve kolay kullanım sağlar.

Dolandırıcılık Filtresi

Scam Filter

Bu buton’ u tıklayarak şüpheli ve dolandırıcılık belirtisi olan Coin’leri kolayca filtreleyebilirsiniz. Bu Coin’ler, düşük işlem hacmi, işlem sayısı, Coin sahipleri ve likiditeye bağlı olarak listeden kaldırılır.

NOT! — Bu dolandırıcılık filtresi mükemmel değildir. Bu filtreyi kullanmış olsanızda birçok dolandırıcılık veya sahtecilik ortaya çıkabilir. Herhangi bir yatırıma karar vermeden önce lütfen kendi araştırmanızı yapınız.

Çeşitli dolandırıcılık hileleri için, gerçek sözleşmeleri tarayacak olan filtreler geliştirme aşamasındadır.

Düşük Likidite Filtresi

Low Liquidity Filter

Düşük Likiditeyi Gizle filtresi açıkken, düşük likiditeye sahip (10$’dan az) birçok Token gösterilmez.

Likidite 0 (Sıfır) ‘a yakın olduğunda, genellikle bir dolandırıcılık veya test belirtecidir. Coin’lerinizi satamazsınız çünkü satış yapılacak Likidite havuzunda başka Token yoktur.

Coin Arama Sekmesi

Search for specific token

Arama sekmesini kullanarak Coin’leri ismine göre veya Coin sembolüne ( BTC ) göre kolayca bulabilirsiniz. Bu örnekte, ismi doge olan herhangi bir yeni Coin ararken, tablo en son listeleri gösterecektir. Daha eski Coin’ ler veya mevcut projelerin bu arama sonucunda görüntülenmeyebilir.

Search for specific token

Sözleşme adresini kopyalayın, Coin’leri inceleyin, Coin’lerin verilerini görüntüleyin, Coin satın alın

Copy contract address, Go to token explorer, View token data, Buy token

Coin bilgilerine erişmek, blok zinciri gezginini görüntülemek, gerçek DEX ( Borsa ) üzerindeki verileri görmek, Coin çizelgelerini görüntülemek veya Coin’leri, Uniswap veya PancakeSwap gibi doğrudan DEX’te satın almak için bu butonları kullanabilirsiniz.

Favoriler

Sık kullanılanlara eklemek için simgelerin yanındaki Yıldız ( * ) ’ ı kullanabilirsiniz.

Favorites

Alternatif olarak, Coin sözleşme adresini girerek ve listelendiği yerde DEX’i seçerek belirteçleri favorilerinize ekleyebilir veya izleme listenize ekleyebilirsiniz.

Favorites

En saygın web sitelerinden DeFi Haber toplayıcısı

DeFi haber toplayıcımız sayesinde güncel bilgi ediebilir ve önemli haberleri asla kaçırmazsınız.

DeFi News aggregator from the highly-respectable websites

Son olarak,

Artık ListingSpy’ı ve nasıl kullanılacağını öğrendiğinize göre, sitesini inceleyerek potansiyeli yüksek Gem Coin’leri izlemeye başlayabilirsiniz!

ListingSpy’ın geleceği için hazırladığımız çok şey var, bizi Twitter’ımızı takip ederek güncel bilgilerden haberdar olun

Telegram Grubu ‘muza katılabilirsiniz

Sorumluluk Reddi:

Bu makalede sunulan tüm bilgiler ve materyaller yatırım tavsiyesi olarak görülmemelidir.Bu makale yalnızca genel bilgilendirme amaçlıdır. Yatırım risk içerir, bu nedenle her zaman dikkatli olunmalıdır. Kâr etmeyi veya zarardan kurtulmayı garanti edemeyiz. Yatırım yapmayı seçtiğiniz herhangi bir Coin ticaretinin( alım-satım) veya Token’intüm maliyetini ve riskini üstlenirsiniz. Kendi yatırım kararlarınızı vermekten yalnızca siz sorumlusunuz. Yetkili / Uzman bir yatırım danışmanı, komisyoncu-bayi ve/veya finansal danışman ile görüşmenizi öneririz. Böyle bir danışmandan veya kuruluştan tavsiye alarak veya almadan yatırım yapmayı seçerseniz dahi, yatırımlarınızdan kaynaklanan sonuçlar tamamen sizin sorumluluğunuzdadır.