Gem Coin ( Potansiyeli Yüksek Coin ) Bulmak için 10 ipucu ve Püf Noktası

Her gün Uniswap veya PancakeSwap gibi borsalara giren yüzlerce yeni Coin olduğu için, tüm bu bilgilerle ne yapılacağı konusu biraz can sıkıcı olabilir.

Harika kazançlar için gizli Coin ( Gem ) ve en iyi kazananlar gözetlemenize yardımcı olması için ListingSpy’ı nasıl kullanabileceğinize dair birkaç önerimiz var!

İpucu 1 – İşlem Hacmini Takip Edin


Coin’leri en yüksek hacme göre sıralayın. Bu Hacim, paranın nereye aktığını gösteren anahtardır. Düşük hacimli Coin’ler, insanların bunlarla işlem yapmadığı ve ayrıca ticari likidite ile ilgili sorunlar yaşayacağı anlamına gelir. Diğer yandan yüksek hacimli Coin’ler herkesin radarında olacak ve işlemlere girip çıkmayı kolaylaştıracaktır.

Follow the Volume

İpucu 2 – En son listelenen Coin’leri bulmak için Anasayfa’daki (Dashboard) Tabloyu kullanın.


Anasayfa’daki tabloya gidin ve Coin’leri listelenen zamana göre sıralayın. Bunu yaptıktan sonra, işlem hacmi en az 100.000 USD olan Coin’leri inceleyin.

Use the Dashboard to find the most recently listed tokens.

İpucu 3 — Coin’leri % (yüzdelik) Fiyat Kazançlarına Göre Sıralayın

En yüksek fiyat artışlarına göre sıraladıktan sonra, yüksek hacimli ve büyük fiyat artışlarına sahip Coin’leri arayın. Fiyat çizelgelerini kontrol ettiğinizden ve iyi bir hacim aradığınızdan emin olun.

NOT – İşlemleri kontrol ettiğinizden ve satışı olmayan Coin’lerden kaçındığınızdan emin olun.

Sort Tokens by % Price Gainers

İpucu 4 – Okuma süresi ve satışlar (TX’ler)

Read time and sales (TXs)


Coin’in güçlü bir projesi olduğunu anlayabilmek için, alım-satım işlemlerini iyi analiz etmek gerekir. Çok sayıda satın alma işlemi olduğunu ve satın alma işleminin hacmini iyi değerlendirin.


Büyük alımlar ve az hacimli çok sayıda alımlar ile gerçekleşen satın alma baskısı genellikle güçlü bir coin projesini olduğunu gösterir. Ancak sahte projeler ( “honeypots ve scam” ) ve dolandırıcılara karşı dikkatli olmak gerekir.

İpucu 5 — Sosyal Medya Duyarlılığı Kullanın!


Twitter’a girin ve insanların Coin hakkında ne konuştuklarını okuyun ve araştırın, saygın insanların Coin hakkında ne konuştuğundan emin olmak için kontrol edin. Kimse bu Coin’den bahsetmiyorsa, en iyi seçenek bu Coin’den uzak durmaktır.

İpucu 6 – Coin’in resmi Telegram grubunu araştırın

Search for the token’s official Telegram group


Telegram’da Coin’in adını arayın. Coin için resmi grubu veya kişilerin bu Coin hakkında konuştuğunu ve diğer grupları bulabilirsiniz. Bu durum, Coin’in hakkında sizi bilgi sahibi yapacaktır.


Coin’in sözleşme adresi genellikle resmi grupta sabitlenir veya bunu telegram grubu yöneticilerden isteyebilirsiniz. Dolandırıcılık grupları da sıklıkla oluşturulur (binlerce sahte kullanıcı/bot ile bile) ve sizi gerçek olduklarına ikna etmeye çalışırlar ve sizi sahte akıllı sözleşme adreslerine çekerler. Yeterince dikkat etmezseniz ve araştırmanıza yeterince zaman ayırmazsanız, bu tuzağa kolayca düşerek sahte Coin adresi ile satın alabilirsiniz.


Coin hakkında ne kadar çok araştırma yaparsanız o kadar iyi bir Coin projesine yatırım yaparsınız. Bu Araştırma size bir proje ve ağ hakkında daha fazla bilgi verecektir. Bulduğunuz potansiyel Coin projeleri hakkında başkalarıyla da konuşmak size doğru tercih yapmanızı kolaylaştıracaktır.

İpucu 7 – Likiditeyi Dikkate alın

Consider Liquidity


Likidite, iyi coin ticaretiveya yatırımı yapmak ve bulmak için hayati bir bileşendir. Bazı yatırımcılar, düşük sermayeli ( Low-cap ) Coin’ler söz konusu olduğunda, Likidite’nin, işlem hacminden daha önemli olduğunu düşünüyor.

Yüksek likidite neden hayati önem taşır?

Düşük likidite, Coin’i satmanıza engel olacaktır ve bu da sizi satış için beklemenize neden olacaktır. Ayrıca, otomatikleştirilmiş piyasa Yapıcı’daki işlemleri eşleştirmek için yeterli likidite olmayacağından, alım-satım işlemlerini zorlaşacaktır.

Ayrıca, büyük miktarda coin satarsanız, fiyat etkisi önemli olacak ve ortalama fiyatın daha az elverişli olmasına neden olacaktır.

Bunun en uç örneği olarak 0 $ likiditedir ( Rug pull ) . Geliştiriciler veya sözleşme sahipleri likiditeyi kaldırdığında, satın aldığınız coin’leri satamazsınız. Bu, potansiyeli yüksek coin bulanların deneyimlediği ve kaçınmaya çalıştığı zor bir durumdur.

** Rug pull, coin yaratıcılarının likidite havuzlarını “0” (sıfırlaması) ile gerçekleşen bir dolandırıcılık türü.

İpucu 8 — Grafikleri Kullanın


Fiyat grafiğine bir göz atın. Eğer fiyat, küçük düşüşler satın alırken daha yüksek dipler yapıyorsa, fiyat hareketi çok güçlüdür!

Aynı zamanda, aşağı hareket ediyorsa veya fiyat herhangi bir konsolidasyon (düşüş) olmadan çok hızlı yükseliyorsa, bu er ya da geç bir düşüş olacağına dair bir uyarı işareti olabilir.

İşte güzel görünen bir grafik örneği- Daha yeni zirvelerin ardından gelen küçük düşüşlere dikkat edin.

Use The Charts

VEYA

Eğer Fiyat artışı Partisine çok geç kalırsanız ve ilk fiyat artışını kaçırırsanız, yatırımdan kaçınmak veya beklemek en iyisidir.

Örnek olarak,

Küçük düşüşler olmadan fiyatın nasıl dümdüz yükseldiğine dikkat edin. Bu tür bir işlemden sonra fiyatın hemen geri gelmesini bekleyin.

Aynı fiyata ulaşan, ancak daha yükseğe çıkmayan iki mum olduğuna dikkat edin, bu genellikle fiyatın en üst seviyeye çıktığının bir işaretidir.

Yani yükselişi kaçırırsanız, genellikle bu durumda çok geç kaldınız demektir.

İpucu 9 – Bir düşüş veya konsolidasyon bekleyin

Fiyat yükşelişi Partisine geç kalırsanız, fiyatın dibe vurmasını bekleyin ve bir geri dönüş gösterene kadar yükselen Coin’ler sonunda aşağı inecek ve birleşecektir.

Birçok fiyat grafiği buna benzer; bir ilk yükseliş, ardından bir satış ve sonunda fiyatın daha yüksek dipler yapmaya başladığı ve trendin yukarı doğru hareket etmeye başladığı bir tersine dönüş olacaktır.

Genellikle alım-satım ( trade ) yapanlar, bir düşüş eğilimine girmek için fiyatın ilk kez daha yüksek bir seviyeye ulaşmasını bekler.

Bu şuna benzer;

İpucu 10 – Telegram Grubumuza Katılın

Bizim Telgram kanalımızdaki kullanıcılar ilgilendikleri Coin’ler hakkında konuşurlar.

Topluluğumuz hızla büyüyor ve Telegram topluluğumuzda çok sayıda bilgili ve yardımsever insan var!

Buradan Telegram Grubuna Katlabilirsiniz: https://t.me/listingspynet

Ayrıca, ListingSpy’ın ÖZEL planlarına kayıt olabilirsiniz. ÖZEL Planlarımıza kayıt olanlar ÖZEL Telegram grubuna doğrudan katılabilecek ve bu özel grupta, ListingSpy ekibi ve topluluğumuzun diğer Exclusive üyeleri ile Potansiyeli yüksek olan ( Gem Coin ) ve Kar’ı yüksek olabilecek olan Coin’ler hakkında konuşabilecek ve bilgi alabileceksiniz.

Buradan Kayıt Olabilirsinizhttps://listingspy.net/plans

Son olarak,

Artık ListingSpy’ı ve nasıl kullanılacağını öğrendiğinize göre, sitesini inceleyin ve potansiyeli yüksek Gem Coin’leri izlemeye başlayabilirsiniz!

ListingSpy’ın geleceği için hazırladığımız çok şey var, bizi Twitter’ımızı takip ederek güncel kaldığınızdan emin olun

Ve tabii ki Telegram sohbet grubumuza katılın

Sorumluluk Reddi:

Bu makalede sunulan tüm bilgiler ve materyaller yatırım tavsiyesi olarak görülmemelidir.Bu makale yalnızca genel bilgilendirme amaçlıdır. Yatırım risk içerir, bu nedenle her zaman dikkatli olunmalıdır. Kâr etmeyi veya zarardan kurtulmayı garanti edemeyiz. Yatırım yapmayı seçtiğiniz herhangi bir Coin ticaretinin( alım-satım) veya Token’intüm maliyetini ve riskini üstlenirsiniz. Kendi yatırım kararlarınızı vermekten yalnızca siz sorumlusunuz. Yetkili / Uzman bir yatırım danışmanı, komisyoncu-bayi ve/veya finansal danışman ile görüşmenizi öneririz. Böyle bir danışmandan veya kuruluştan tavsiye alarak veya almadan yatırım yapmayı seçerseniz dahi, yatırımlarınızdan kaynaklanan sonuçlar tamamen sizin sorumluluğunuzdadır.